Addresser och kontaktuppgifter

Stockholm

Starrbäcksgatan 5
172 74 Sundbyberg

Uppsala

Kristallen
Axel Johanssons gata 4-6 ingang E
754 50 UPPSALA

 

 Sundbyberg

Elkonstruktör

Johan Wall

Elkonstruktör
johan.wall@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 17

Elkonstruktör

Dan Odell

Elkonstruktör
dan.odell@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 18

Elkonstruktör

Patrik Lif

Elkonstruktör
patrik.lif@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 19

Elkonstruktör

Kevin Nygren

Elkonstruktör
Kevin.nygren@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 78

 

Uppsala

Ägare, Elkonstruktör, Besiktningsman

Henrik Söderman

Ägare, Elkonstruktör, Besiktningsman
henrik.soderman@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 11

Ägare, Elkonstruktör

Jan-Erik Andersson

Ägare, Elkonstruktör
janerik.andersson@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 10

Elkonstruktör

Rikard Husak

Elkonstruktör
rikard.husak@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 13

Elkonstruktör

Mohamoud Dualeh

Elkonstruktör
mohamoud.dualeh@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 12

Elkonstruktör

Simon Larsson

Elkonstruktör
Simon.larsson@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 90

Elkonstruktör, Besiktningsman

Jan Larsson

Elkonstruktör, Besiktningsman
jan.larsson@hjconsult.se
46 (0)76-644 55 14

 

Kontakta oss

Hemsidan är gjord med publiceringsverktyget moln8.se av byggmedia.se. Upptäcker du bekymmer med hemsidan kontakta Byggmedia.